ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

Dbamy o to, a by w naszej Sali było czysto i bezpiecznie. Nasza sala jest codziennie dokładnie sprzątana i dezynfekowana.
W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą wystąpienia pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 w Polsce postanowiliśmy zaopatrzyć się w profesjonalne zamgławiacze ultradźwiękowe do usuwania z powierzchni naszej sali wszelkich wirusów, tym samym zapewniając większe bezpieczeństwo przed rozprzestrzenianiem się wirusa.

Dezynfekcja naszej sali przy użyciu metody zamgławiania to:

✅SKUTECZNOŚĆ: Używane przez nas preparaty wykazują potwierdzoną badaniami 99,999% skuteczność w usuwaniu bakterii, grzybów, pleśni, wirusów, w tym udokumentowaną skuteczność w usuwaniu KORONAWIRUSA.

✅BEZPIECZEŃSTWO: Wszystkie używane przez nas środki posiadają atesty higieniczne i certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo stosowania. Po ok. 15 minutach preparat jest obojętny dla człowieka.

✅PRECYZCJA: metoda zamgławiania pozwala dotrzeć do trudnodostępnych miejsc. Mikrokrople o wielkości ok. 0 – 30 mikronów unoszą się w powietrzu dezynfekując go, a następnie osiadają na powierzchniach, usuwając wszelkie drobnoustroje.

✅UNIWERSALNOŚĆ: metoda ta nadaje się do różnych powierzchni, w przeciwieństwie do tzw. suchej pary (gorąca para wodna), która jest skuteczna jedynie na powierzchniach twardych (zmywalnych).

✅PROFESJONALIZM: metoda wykorzystywana przez profesjonalne firmy zajmujące się dezynfekcją obiektów.